Kategorie
bot

Jak w innowacyjny sposób korzystać z rozwiązań automatycznego rozpoznawania mowy

IT Investments

Rozwiązania automatycznego rozpoznawania mowy są rozsiane po całym świecie. Asystenci aktywowani głosem są zaangażowani wszędzie, od naszych domów, przez miejsca pracy, po marki/firmy, z którymi współpracujemy. Z biegiem czasu te zautomatyzowane rozwiązania stały się tak ogromną częścią naszego życia i tak bardzo poprawiły iloraz wygody, że prawie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie/działanie bez nich kilku rzeczy.

Asystent głosowy

Jeśli jesteś w tym nowy i prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego ci asystenci głosowi są tak wspaniali i poszukiwani, to jesteś we właściwym miejscu! Konwersacyjne firmy AI wykorzystują tę inteligentną technologię w genialny sposób, a co najlepsze? Technologia jest wszechstronna i wszechstronna. Zasoby ludzkie, finanse, marketing, transport publiczny (tak, nawet to!) – nazwij dziedzinę/branżę – a znajdziesz asystentów aktywowanych głosem. Dochodząc do Twojego zdumienia „co jest takiego wspaniałego?”, te rozwiązania pomagają firmom osiągnąć trzy główne cele:

  • Obniż koszty działalności
  • Uprość/odrzuć przestarzałe operacje i procesy
  • Zwiększenie efektywności pracownika i firmy jako całości

Biorąc to pod uwagę, porozmawiajmy o tym, jak działa ta technologia.

W naszej kulturze pracy jest oczywiste, że pracownicy na wyższych/wyższych stanowiskach mają osobistych asystentów. Dzięki zautomatyzowanym rozwiązaniom rozpoznawania mowy KAŻDY w firmie może mieć własnego asystenta! Firmy wykorzystujące sztuczną inteligencję mają wiele do zaoferowania. Od pomocy w znalezieniu dawno zagubionego raportu w systemie po pomoc w jego stworzeniu.

*** Generowanie leadów ***

Korzyści asystentów głosowych

Oto, w jaki sposób możesz z niego korzystać innowacyjnie i na swoją korzyść.

  • Mądrze wykorzystaj swój czas dzięki automatycznej transkrypcji
    Jeśli Twoja firma jest firmą o ograniczonych personelu i zasobach, ta technologia jest dla Ciebie dobrodziejstwem. Utrzymywanie wysokiej wydajności przez cały czas oraz zapewnianie, że rzeczy i operacje są zawsze na swoim miejscu, może być żmudnym zadaniem. Dzięki rozwiązaniom automatycznego rozpoznawania jako takim możesz konwertować audio i wideo do bardzo dokładnych formatów tekstowych i realizować procesy. Przykładowe procesy to: analiza reklamacji, kategoryzacja połączeń, powtórne połączenie i analiza demograficzna itp.
  • Lepsze zrozumienie tego, czego chcą Twoi klienci. Lepsze zrozumienie tego, czego chcą Twoi klienci. Co masz do powiedzenia na temat zrozumienia, czego dokładnie chce Twój klient? Czy dałoby to głębszy wgląd w to, jak możesz zmienić i zreformować swoje podejście? Jasne, tak! Kiedy zastosujesz tę technologię, będziesz mógł przeprowadzić dogłębną analizę żądań, zapytań i skarg swoich klientów za pośrednictwem nagranych rozmów!
  • Usprawnienie procesów obsługi klienta. Najlepszą częścią posiadania całej bazy danych poświęconej nagraniom rozmów klientów jest możliwość optymalizacji modelu obsługi klienta. Na podstawie dokładnych badań i analiz możesz bezpośrednio wybrać problemy, z którymi boryka się większość klientów, i pracować nad znalezieniem lepszych rozwiązań.
  • Monitorowanie interakcji agent-klient. Gdy wszystkie twoje operacje są włączone z rozpoznawaniem głosu, to, co mówi twój agent i jak rozwiązuje skargi klientów w sposób przyjazny dla marki, może być śledzone i oceniane. Pomaga to w monitorowaniu agentów/przedstawicieli na pierwszej linii frontu, optymalizując w ten sposób podejście w sposób przyjazny dla klienta.

Dowiedz się więcej: Voicebot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *